Zgłoszenia - Program

Kiedy mogę spodziewać się udostępnienia tabeli programowej?

Tabela programowa zostanie upubliczniona około 10 dni przed Tsukimi. W międzyczasie na stronie wkrótce udostępnimy listę przyjętych atrakcji.

Czy prowadzącym atrakcje festiwalowe przysługują dodatkowe ulgi?

Tak, prelegentom przysługuje darmowe wejście na teren Festiwalu lub zwrot zakupionej wejściówki za pośrednictwem systemu "Żabilet". Prelegenci, którzy zgłoszą taką potrzebę będą mieli zagwarantowane miejsce w sleeproomie. Organizacja twórcom atrakcji i prelegentom zapewnia także dostęp do wody mineralnej i wejście do chillroomu dla osób funkcyjnych. Osoby tworzące program będą mogły ominąć kolejki do kas i akredytować się od razu w kasie specjalnej.

Ile powinna trwać moja prelekcja?

Nie ustalamy sztywno ile powinna trwać prelekcja, niemniej preferujemy aby miała ona formę godzinną lub dwugodzinną. Zalecamy też aby wszystkie atrakcje przygotować o 5 minut krótsze, niż zegarowe godziny (czyli 55 min albo 115 min), aby upłynnić zmienianie się prelegentów i przepływ ludzi w salach pomiędzy prelekcjami. Szczegóły na pewno będzie można ustalić wypełniając formularz zgłoszeniowy twórcy atrakcji albo kontaktując się mailowo z [email protected]

Ilu miejsc powinienem spodziewać się w sali prelekcyjnej?

Sale prelekcyjne są salami szkolnymi standardowej wielkości ok. 50m2, zatem nie zmieścimy raczej więcej niż 60-70 osób.

Czy w miejscu konwentu będzie zapewnione miejsce, w którym prelegenci i twórcy atrakcji będą mogli odpocząć?

Tak, prelegenci i twórcy atrakcji będą mogli korzystać z chillroomu. Osoby, które uprzednio zgłoszą nam potrzebę noclegu na terenie Festiwalu mogą liczyć na zagwarantowane miejsce na sleeproomie dla osób funkcyjnych.

Z kim kontaktować się w sprawie prowadzenia atrakcji konwentowych?

W sprawie prowadzenia atrakcji programowych skontaktuj się z organizatorem poprzez maila [email protected] lub [email protected] w przypadku warsztatów oraz atrakcji cosplayowych.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, bardzo możliwe, że odpowiedź na nie znajdziesz w ogólnym FAQ!

Formularz zamknięty
💙 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia 💙

OSTATNIE ARTYKUŁY:

featured image

Dla Rodzica

featured image

O Wydarzeniu

featured image

Mój pierwszy konwent